Větší balení lahví, keramiky a skla nelze zasílat Zásilkovnou. Vybraný dopravce bude změněn na PPL. Děkujeme za pochopení.

Bio Propolis 90 kapslí

Propolis je směs pryskyřičných látek, včelího vosku, balzámů a éterických olejů.

Skladem
Kód: 193
240 Kč 2,67 Kč / 1 ks

Bio Propolis 90 kapslí

Propolis je vzácná přírodní látka produkovaná pupeny rostlin, kterou včely sbírají a poté využívají k tmelení netěsností a k ochraně úlu.

Když se řekne „včelí produkty“, většina lidí si představí hlavně med. Neméně prospěšná je však i látka jménem propolis, která je zásadně důležitá pro přežití včel. Jejím základem jsou pryskyřice, které produkují pupeny rostlin k ochraně před mikroorganismy.

Včely je sbírají, mísí se slinami a využívají nejen k tmelení mezer, ale také jako velmi účinnou desinfekci prostor úlu. 

Co je propolis?

Propolis je směs pryskyřičných látek, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Má protizánětlivé a bolest snižující účinky, ničí bakterie, bacily a viry.

Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Složení: Propolis, rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza vhodné pro vegetariány). Množství účinné látky v jedné kapsli: 225 mg propolis 18%


Obsah: 90kapslí

Doporučené dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte vydatným množstvím vody.

Upozornění: Neužívejte, pokud máte alergii na včelí produkty! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o.

Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: