Neohodnoceno

Ecover přípravek na podlahy 1l

Prostředek na mytí podlah z přírodních materiálů – pravého linolea, kamenných dlažeb, z mramoru, dolomitu či travertinu.

 

Skladem
Kód: 952015
Značka: ECOVER
125 Kč 12,50 Kč / 100 ml
Ecover přípravek na podlahy 1l
Novinka

Prostředek na mytí podlah z přírodních materiálů – pravého linolea, kamenných dlažeb, z mramoru, dolomitu či travertinu.

Prostředek na mytí podlah se svěží citronovou vůní. Byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů – pravého linolea, kamenných dlažeb z mramoru, dolomitu či travertinu.

Nehodí se však na lakované, voskované a leštěné podlahy.

Zbavuje špíny a mastnoty, při jeho pravidelném používání dosáhnete přirozeného lesku. Zabraňuje vzniku skvrn.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu. 

Složení: 15-30 %: mýdlo (lněný olej), < 5 %: parfém (obsahuje limonen; může vyvolat alergii, citral), Další: voda. VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje Limonene (D-) EUH208 -Obsahuje (R) -p- mentha-1,8- diene; d-limonene (5989-27- 5) -

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.

Hmotnost: 1l

Výrobce: Ecover

Země původu: Belgie