Kindlova čistící bylinná směs 200 g

Kód: 4932
194 Kč 97 Kč / 100 g
Skladem

Směs vhodná pro období jarních a podzimních očistných kůr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kindlova čistící bylinná směs 200 g

Doplněk stravy

Kindlova čistící bylinná směs je vhodná jako podpůrný prostředek při některých klasických medicínských postupech, hlavně v oblasti péče o trávicí systém a při péči o kůži.  Účinek bylinné kůry příznivě ovlivní některé druhy negativních psychických stavů. Je vhodná před plánovaným těhotenstvím, její složení ocení i diabetici.


Pro zlepšení kvality pleti je možné bylinnou kůru využít ve formě koupele.

Směs je velmi vhodná pro užívání v obdobích jarních a podzimních očistných kůr.

Výsledný nálev tzv. bylinný čaj z této směsi se podle referencí (více jak 20 let na trhu) pravidelných uživatelů vyznačuje nad podobné směsi lahodnou jemně působící chutí a aroma. Působení celé směsi je tak harmonické, že je vhodná jako doplněk pitného režimu celé rodiny.

Složení:

kořen proskurníku; nať dobromyslu; nať rdesna ptačího; nať přesličky rolní; květ měsíčku; květ sedmikrásky; nať kontryhele; nať tužebníku; nať světlíku; květ divizny; nať kopřivy; nať violky; nať máty

Způsob přípravy:

Čtyři až pět vrchovatých polévkových lžic bylinné směsi přelijeme 0,8-1l vroucí vody a necháme 15minut louhovat. Poté scedíme a konzumujeme během celého dne, můžeme pít teplý i studený, např. jako domácí IceTea.

Také je možné si připravit množství směsi menší. Odpovídající tak nabrání jedné polévkové lžíce z uskladněných bylin. A pak to opět přelijeme vroucí vodou v množství 0,2-0,4l. a nechat louhovat 15 minut. Po této době se nálev scedí a konzumuje nejlépe mezi hlavními jídly.

Doba užívání:

Čistící kúru je ideální naplánovat na 6 týdnů, což odpovídá cca 3-4 balení Kindlovy čistící směsy

Dávkování:

Pro dospělé platí, že mohou připravit a vypít do 5 polévkových lžic naplněných touto směsí. A to buď připravených jednorázově nebo na vícekrát (3x).

Pro děti (3-16let) je pak max. dávka 2,5 lžíce (polévková) směsi, připravované již ale dále podle výše uvedeného postupu stejně jako u dospělých.

Další úpravy a dávkování:

Směs je možné také připravit a použít pro koupel. A to že jednu celou denní dávku spaříme a následně odvar scedíme do koupele. Optimální trvání takové koupele je potom 15 minut. Koupele opakujeme 1-5x do týdne podle intenzity obtíží.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé potraviny a nápoje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: