Neohodnoceno

Klikva velkoplodá proslazená 100 g

Sušené brusinky slazené chutnají skvěle samotné.

Skladem
Kód: 152 049
29 Kč 29 Kč / 100 g
Kategorie: Zdravá výživa
Klikva velkoplodá proslazená 100 g
Tip

Sušené brusinky slazené chutnají skvěle samotné.

Brusinky můžou být součástí snídaně a lze je využít i při pečení.

Vhodné jako pamlsek i jako náhrada čerstvého ovoce.

Pro lepší chuť a strukturu je můžete předem namočit

Využití: müsli - při výrobě domácího snídaňového müsli můžete přidat i brusinky kaše - posypte ráno svou oblíbenou kaši brusinkami a oslaďte si ji tak saláty - v ovocném salátu můžou brusinky posloužit jako sladidlo, chutnají výtečně hlavně s jablky pečení - nebojte se přidat například do těsta na bábovku chutné brusinky, sušené ovoce dobře nahrazuje při pečení čerstvé, jen je trochu sladší pochoutka - brusinky jsou výtečné a můžete je zobat samotné, když vás honí mlsná cukroví - brusinky můžete obalit v marcipánu nebo v čokoládě, také je můžete rozmixovat třeba s ořechy, semínky a karobem a obalit směs v kokosu marokánky s karobem

Sušení ovoce přispívá výrazně k jeho trvanlivosti a lze ho využít jako alternativu mimo sezónu čerstvého ovoce. Pro lepší chuť můžete brusinky na půl hodiny před použitím namočit do teplé vody.

Složení Klikva velkoplodá 65 % (Vaccinium macrocarpon), cukr, antioxidant: kyselina citronová, bezinkový koncentrát 0,7–1,1 %, slunečnicový olej 0,3–1 %. Může obsahovat stopy lepku.

Skladování Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.

Značka: Country Life