Prací papírky Ecosheets OCEANSAVER

Kód: 8459
182 Kč 6,07 Kč / 1 ks
Skladem

Kdo rádi experimentují a mají rádi novinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací papírky Ecosheets - OCEANSAVER 

Prací papírky EcoSheets  jsou inovativní způsob, jak prát bílé i barevné prádlo a zároveň zůstat šetrný k planetě. Tyto prací plátky jsou kompaktní, bez zbytečného obalu a snadno se skladují, což z nich dělá skvělou volbu pro ty, kteří se snaží snížit svou ekologickou stopu. Navíc vám uspoří i místo při skladování. 

Praní papírky mají tyto "pozitivní" vlastnosti:

  • 100% bez plastů
  • bez parabenů, fosfátů a škodlivých chemikálií - minimalizují odpad a zbytečné látky v životním prostředí.
  • koncentrovaná forma pracího prostředku na prádlo, vyrobená z účinných rostlinných ingrediencí, šetrných k životnímu prostředí.
  • jemné k prádlu i k pokožce, kompaktní, lehké, prostorově úsporné a skvělé na cesty. Můžete je použít pro ruční praní oblečení.
  • navrženy tak, aby plně fungovaly již při 20°C a zanechávaly prádlo čisté a provoněné jemnou svěží vůní.
  • Účinně odstraňují jakýkoliv nepořádek a skvrny z vašeho oblečení včetně těch odolných např. dětská výživa, omáčka na špagety, tráva, krev a mnoho dalších. 
  • vhodné pro vlnu a hedvábí
  • nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany

 

 

Použití: 

Vezměte prací papírek Ecosheet, roztrhněte napůl a jeden proužek vložte na dno prázdného bubnu, poté přidejte nahoru oblečení. Celý prací papírek (2 proužky) vložte při větším objemu pračky, více zašpiněném prádle nebo při tvrdé vodě. Dávkujte dle návodu na obalu.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se přípravek dostane na kůži, řádně opláchněte vodou. Při zasažení očí ihned několik minut oplachujte velkým množstvím vody. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc  nebo kontaktuje TIS a ukažte toto označení. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

Složení: An-ionic surfactant ≥35%,Non-ionic surfactant ≥15%,Polyvinyl Alcohol,Betaine,Sodium Citrate,Perfume,Sodium Acetate Trihydrate,Silicone Oil,Hexylcinnamaldehyde,Citral.

 

Obsah: 15 pracích papírků x 2 proužky = 30 proužků pro praní běžně špinavého prádla

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: