Rapunzel Hero Coffee Kolumbie zrnková 250g

Kód: 7241
276 Kč 110,40 Kč / 100 g
Skladem

Zrnková káva z Kolumbie  - 100% Arabica

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hero Coffee Kolumbie zrnková káva 250g bio 

HERO COFFEE z Kolumbie.

Káva s příjemnou plností a dobrou rovnováhou. Jemná, ale bohatá vůně sahá od ořechů a čokolády až po jemné kořeněné tóny.  Jméno kávy Hero Coffee (káva hrdinů) se ne náhodou takto jmenuje, protože pochází od skutečných hrdinů. Pěstitelé kávy pěstováním zajišťují vzkvétající biodiverzitu v daných oblastech.

Kromě stabilních a druhově bohatých ekosystémů zajišťuje výjimečnou kvalitu zrn také pěstování kávy ve smíšeném pěstování a ve stínu stromů. Díky intenzivní péči o kávové keře, pečlivé ruční práci a speciálnímu výběru zrn vzniká ten nejlepší, organický a 100% fair trade požitek z kávy pěstovaný skutečnými kávovými hrdiny.

 

Složení: 100% Arabica - z kontrolované ekologické produkce

 
Výroba: Zrna se praží v pražírně Rapunzel. Zkušení mistři pražení věnují pozornost vysoké kvalitě zelených kávových zrn a zajišťují, aby byla nalezena správná doba pražení a teplota pražení pro každé zrno a každý původ. Pražení probíhá šetrným dlouhodobým procesem při nízkých teplotách v tradiční bubnové pražírně. To dává kávě čas rozvinout velkou rozmanitost jejích vůní. To je nejen šetrné k fazolím, ale také k životnímu prostředí. Je to proto, že energie uvolněná během pražení je znovu použita prostřednictvím recirkulace a rekuperace tepla.
 
 
Výrobce: Rapunzel Naturkost GmbH, Legau _ Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva, náhražky kávy
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: