Bylinkové koření na pomazánky 50g Bio Sonnentor
- Popis
- Hodnocení 0
Bylinkové koření na pomazánky 50g Bio SonnentorSkladem100 Kč89,29 Kč bez DPH
Bylinkové koření na pomazánky – svěží chuť na krajíc chleba! Tato bio směs od Sonnentoru je jako stvořená pro tvarohové pomazánky, dipy, čerstvé sýry nebo zeleninové směsi. Spojuje libeček, česnek, kopr, kmín, galgán, citronovou mateřídoušku, petržel, bazalku, yzop, saturejku a pískavici – vše v bio kvalitě. Stačí 1–2 lžičky smíchat s 125 g tvarohu a máte hotovo!
Směs je bez soli, bez umělých přísad a bez alergenů. Vhodná pro vegetariánskou i veganskou kuchyni. Bio kvalita z ekologického zemědělství – pro lehké, svěží a bylinkové vaření.
Složení: libeček bio (15 %), česnek bio (7 %), kopr bio (3 %), kmín bio, galgán bio, citronová mateřídouška bio, petržel bio, bazalka bio, yzop bio, saturejka bio, pískavice řecké seno bio
Hmotnost: 50 g
Výrobce: Sonnentor


